Şirketinizin Dedektifi Var mı?

Şirketimiz son teknoloji ekipman ve profesyonel branşlı ekipler tarafından hizmet vermektedir.

Firmamız sadece kişiler değil kurumlar içinde çalışan bir dedektiflik şirketidir. Gelişen ve değişen dünyamızda ülkemiz açısından birçok ticari faaliyet yürütülmektedir. Dünyada yaşanan ekonomik kriz sebebiyle birçok kurum zarar görmüştür. Bunların arasında ülkemiz içinde bulunan bazı kurumlar da yer almaktadır. Yaşanan kriz ve kaybedilen yüklü miktarlarda para insanların birbirine güvenemediği, huzursuz bir ortam oluşturmuştur. Bazı kişiler insanların güven duygusundan faydalanarak dolandırıcılık yapmakta ve mağdur olan kurumlar ellerinde, dolandırıcı kişiler hakkında bilgi olmadığı için zarar görmektedirler. Dolandıran kişi, kuruma bilgi vermiş olsa bile bilgileri sahte olduğu için mağdur durumda olan kurum, hukuksal işlem başlatsa dahi sonuç alamamaktadır.

Her insan karşısındakine güvenebilmeyi ister elbette. Ancak oluşturulan güvensizlik ortamı sebebiyle insanlar birbirine güvenmekte tereddüt etmektedirler. Şirketler kendisi ile iş yapan diğer firmalar, kuruluşlar hakkında bilgi toplayarak ne kadar güvenli bir şirketle çalışacaklarını görmek isterler ya da bünyelerinde çalıştırdıkları kişilerin ne kadar güvenilir olduğunu öğrenmek için çeşitli adres ve nüfus bilgilerini saklarlar. Ancak bu bile dolandırılmayı engelleyemeyebilir. Bu yüzden kurumların çalışacağı kişi ya da kurumlar hakkında önceden kesin bilgilere ulaşmış olması gerekir. Dolandırıcılık yaşanması halinde bu bilgiler kullanılarak çalınan para ya da bilgiler kurtarılabilir.

Araştırılmasını istediğiniz kişi ya da kurum için sizin adınıza kesin bilgiler bularak mağdur olmanızın önüne geçmektedir. Bu tür bilgilerin daha önceden toplasında her zaman yarar vardır. Uzman bir kadroya ve yılların tecrübesine sahip olan şirketimiz sizin için gerekli araştırmayı yapar ve dolandırılmış olsanız dahi hukuki süreç içinde avukatlarınıza destek olacak bilgileri size sağlayabiliriz. Şirketimiz bilgi ve belge araştırmasında kurumların başvurduğu ilk yerdir.

Araştırılması istenen kişinin kimlik bilgilerinden yola çıkarak işyeri adresi, ikamet adresi, ticari faaliyetleri irtibat telefonları ve varsa aracı ve aracının plakası tespit edilerek elde edilen bilgiler en seri şekilde müşterimize rapor halinde teslim edilir.