Eş Takibi

Şirketimiz son teknoloji ekipman ve profesyonel branşlı ekipler tarafından hizmet vermektedir. Anahtar kelimemiz güvendir.

Araştırma Süresi

Şirketimiz eş takibi, sadakat araştırması hizmetini çeşitli yöntemlerle gerçekleştirmekte ve işi sonuca ulaştırmaktadır. Verilecek olan hizmetin yapılabilmesi için hangi yöntem ile çalışılması gerektiği belirlenmelidir. Bunun için eşini takip ettirecek kişi ile ön görüşme yapılmalı, eşi hakkında karşılıklı münazara edilmelidir. Yapılacak olan ön görüşme neticesinde hizmetin şekli, kaç gün çalışılması gerektiği, hizmetin ücreti, iş sonucunda ulaşılması beklenen bilgiler gibi merak edilen akıllarda kalan tüm konular konuşulur. Yapılan görüşmenin ardından eşini takip ettiren kişi anlaşmaya karar verir ise karşılıklı olarak imzalanan iş sözleşmesi yapılır. Bu iş sözleşmesinde yapılacak olan takibin kaç gün süreceği, ne kadar ücret alınacağı gibi tüm bilgiler yer almaktadır. Sözleşmenin ardından planlanan biçimde araştırma hizmeti başlamaktadır.

Vermiş olduğumuz hizmetin yıllardır sürmesi ve sahip olduğumuz tecrübeye dayanarak aldatma tespitlerinin eş takiplerinin yasak ilişki yaşayan eşlerin delillendirilmesi, ispatlanması durumu yaklaşık 15 günlük çalışma neticesinde sonuca varabilir. Hizmetten alınacak verimi arttırabilmek için elimizden gelen tüm çabayı göstermekteyiz. Yapmış olduğumuz işlerde varmış olduğumuz sonuçlara göre yasak ilişki yaşayan kişiler 7 gün süre içerisinde 1 ile 3 kere arasında görüşme yaparlar. Vermiş olduğumuz hizmetlerin %98’i bir hafta içerisinde sonuçlanmıştır. Fakat bazı istisnai hallerde (eşinin sevgilisi ile görüşeceği günü biliyor olması, eşinin sevgilisi ile gideceği oteli biliyor olması, eşinin sevgilisi ile yurtdışı tatiline gideceğini biliyor olması ) yapılacak olan hizmet süresi azalır.

Hizmetin Veriliş Şekli

Eş takibi hizmetinde yapılacak olan çalışma şekli aslında takibi yapılacak olan şahsın hayat standartına, yaşam kalitesine, mesleğine, hobilerine göre belirlenir. Genelde vermiş olduğumuz araştırma hizmeti şahsın sabah evinden çıktığı anda başlayıp gece eve girene kadar devam eder. Bu şekilde yapmış olduğumuz takipler neticesiz kalmaz. Çünkü şahsın sabah evden çıktığı andan itibaren gün boyunca kimler ile görüşür, konuşur, buluşur, nerelere gider, kendisinden başkasının evine gider mi, karşı cinse olan ilgisi, karşı cinsle buluşması gibi günlük hareketlerinin de takibi yapılacak olan hizmete faydalıdır. Yapılan bu hizmet neticesinde herhangi bir olumsuz sonuca ulaşılırsa karşılaşılan bu durum yasalara uygun bir biçimde profesyonel ekip personelimizce kayıt altına alınmaktadır. Verilen hizmet bittiğinde elde etmiş olduğumuz tüm bilgiler, belgeler ve materyaller rapor halinde hazırlanarak müşterimize sunulur.

Eş Takibi Ücretlendirmesi

Özel dedektiflik hizmetini verdiğini iddia eden diğer şahıslar, çeşitli firmalar eş takibi hizmetini belirli bir sabit fiyattan yapmaktadırlar. Fakat eş takibinin ve diğer tüm hizmetlerinin tek bir ücrete bağlı olması sabit olması mümkün ve uygun değildir. Yapılacak olan her iş verilecek tüm hizmetler birbirinden farklı özelliktedir. Bunun için ücretlerinin sabit olması normal değildir. Yapılacak olan nev’ini bilmeden, bilgileri almadan fiyat vermek kesinlikle çok yanlıştır. Eş takibi hizmetinin ücreti diğer hizmetlerden farklı olduğu gibi kendi içerisinde de farklılıklar gösterir. Örneğin, takibi yapılacak olan şahsın sosyal yaşantısı, kullandığı aracın markası modeli motor gücü, takip süresi, çalışacak olan ekip sayısı gibi hususlar değerlendirmeli bunun neticesinde fiyatlandırma yapılmalıdır.